Mat-1.3379 Dynaamisten systeemien erikoiskurssi Eirola/Hannukainen Harjoitus 11, 27.4.2006 12-14 Y339B

Harjoitus 11 on tietokoneharjoitus. Tehtäviä tehdään yhdessä assistentin kanssa tietokoneluokassa.

1.-4. Problems 2.1 - 2.4 p.253-254